Serwis

„Zbita matryca? Zalana klawiatura? A może po prostu system nie startuje ? To bez znaczenia! Naprawiamy każdego rodzaju usterki, bez względu na model lub markę laptopa. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat serwisowania sprzętu komputerowego pozwala nam usuwać usterki szybko i kompleksowo, oferując przy tym bardzo konkurencjyjne ceny. Od zwykłego „formata” po wymianę układów BGA na płycie głównej.
Uważaj na przypadkowych „naprawiaczy-partaczy”. Od nas odbierzesz sprzęt skręcony do ostatniej śrubeczki !
Na każdą naprawę dajemy gwarancję nawet 12 miesięcy! A o wykonaniu usługi poinformujemy Cię telefonicznie lub SMSem. Sprawdź nas.

s_2

Nie dajesz rady ze swoim laptopem ? Przyjdź do nas, powierz swój sprzęt w ręce fachowców !

UWAGA! Nie usuwamy żadnych danych z dysku! Jeśli priorytetem są dla Ciebie pliki ze zdjęciami lub dowolne dokumenty dla nas też są sprawą priorytetową. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych usuniętych z dowolnych nośników jak dyski twarde, pendrive czy karty pamięci.

Jeśli nie możesz dostarczyć do nas komputera osobiście lub przez znajomego – napisz, zadzwoń – przyślemy kuriera po odbiór sprzętu i odstawimy go pod wskazany przez Ciebie adres po naprawie !

Prowadzimy również serwis komputerów stacjonarnych, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kas fiskalnych. Oferujemy okresowe przeglądy komputera, po każdej naprawie uzupełniamy brakujące sterowniki i konfigurujemy komputer do optymalnej pracy. Jeśli Twój komputer chodzi głośno jak kosiarka sprawimy, że stanie się niemal bezszelestny 🙂 Do napraw wykorzystujemy części wyłącznie markowych, uznanych producentów.

W przypadku kas fiskalnych poza serwisem urządzęń zakupionych w naszej firmie oferujemy serwis dowolnych urządzeń fiskalnych dowolnego producenta, pod warunkiem, że naprawa nie wymaga usunięcia plomby serwisowej – w takim przypadku naprawa możliwa jest wyłącznie przez serwis przypisany do kasy w książce serwisowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.