Kasy fiskalne

Bardzo ważną część naszej działalności stanowi doradztwo i pomoc w doborze urządzeń fiskalnych oraz zapewnienie najlepszego w rejonie serwisu i wsparcia posprzedażowego dla naszych klientów. W ofercie posiadmy szeroki wybór urządzeń fiskalnych sprawdzonych firm, w szczególności kas i drukarek firmy Novitus, a także Innova oraz Elcom.

Wieloletnie doświadczenie w branży fiskalnej pozwala nam zadbać o klienta na każdym etapie wprowadzania urządznia fiskalnego do firmy, szczególnie „nowych” podatników, którzy w związku ze zmianą przepisów zmuszeni zostali do zakupu takiego urządzenia. Pomagamy wybrać odpowiednie urządzenie do profilu Państwa działalności, przeprowadzamy szkolenia z obsługi kasy,programujemy i fiskalizujemy kasy, pomagamy w załatwianiu formalności w Urzędzie Skarbowym, a przede wszystkim zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pograwancyjny wszystkich oferowanych przez nas urządzeń fiskalnych.

Ponadto w ofercie posiadamy wszelkie dostępne opcje i akcesoria do kas fiskalnych takie jak:
– szulady
– wagi kalkulacyjne
– czytniki kodów kreskowych
– materiały eksploatacyjne do kas i drukarek
– pokrowce i nakładki na klawiaturę
– zasilacze i akumulatory

of_3a

Każde urządzenie fiskalne zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów wymaga okresowego przeglądu technicznego. Na życzenie klienta programujemy w kasach przypomnienie o terminie zbliżającego się badania technicznego. Dzięki temu na pewno nie narazicie się Państwo na kary ze strony fiskusa!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń fiskalnych i nie tylko na stronie www.novitus.pl

Większość modeli kas jest dostępna od ręki w naszym sklepie. Jeśli potrzebujesz kasy fiskalnej „na wczoraj” – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Szegóły odnośnie kas fiskalnych prosimy i kontakt telefoniczny lub osobiście w sklepie przy ul. Wrocławskiej 262 w Gostyniu.